The Portal - Zapis z Konferencji w Phoenix (dzień drugi)

Oryginalne notatki w języku angielskim można przeczytać tutaj:

Dzień 1: https://prepareforchange-japan.blogspot.com/day-1
Dzień 2: https://prepareforchange-japan.blogspot.com/day-2

------------------------------------------------

Ważne:
- niektóre grafiki i wykresy mogą nie być identyczne z tymi zaprezentowanymi na konferencji
- zapis z konferencji NIE JEST dokładnym zapisem słowo w słowo. Mogą pojawić się błędy, niektóre informacje mogą być pominięte czy też źle zrozumiane
- nie odpowiadam na pytania dotyczące treści tego zapisu


PS: pozwoliłam sobie na zmianę kolejności wpisów, wszystkie sesje Pytań i Odpowiedzi umieściłam na samym końcu w jednej sekcji. Pominęłam również części, w których omawiano aspekty techniczne samej konferencji oraz medytacje.RESET PLANETARNY
Opowiem o planetarnym resecie. Składa się na niego kilka aspektów, jednym z nich jest upadek społeczeństwa z jego obecnymi zasadami, które nie służą Światłu.


UPADEK STAREGO SPOŁECZEŃSTWA
Musi nastąpić upadek, aby na jego zgliszczach mogło powstać nowe społeczeństwo. Będzie to kontrolowany upadek lub rewolucja, która zapoczątkuje narodziny nowego społeczeństwa. Przed wybuchem pandemii koronawirusa, system wydawał się działać. Ale gdy zasoby prawie się wyczerpały, Siły Ciemności wywołały sytuację związana z koronawirusem, aby to zakamuflować. To było przed 2019 rokiem i teraz jesteśmy przed całkowitym upadkiem. Wyczerpali całą energię i kończą im się zasoby, więc w pewnym momencie upadek jest nieunikniony.


REWOLUCJA
Istnieje wiele różnych scenariuszy, które mogą wystąpić, gdy system się załamie. Obecnie mamy do czynienia z narastającym i nasilającym się społecznym naciskiem, a Siły Ciemności zbliżają się do punktu kulminacyjnego. Ten nacisk to ludzka energia Kundalini. Próbują ją uciszyć, co prowadzi do jej gromadzenia się w ludziach. W pewnym momencie energia zgromadzona w ludziach i nacisk, jaki wywiera Cabal, osiągną równy poziom. To jest moment rewolucji. To jest moment zmiany. To jest najważniejszy moment całego procesu, ponieważ to właśnie wtedy zapada decyzja, co będzie działo się potem. To najbardziej chaotyczny moment, ale może być to także moment nowego narodzenia. Siły Światła wiedzą, że ten moment nadejdzie, i starają się prowadzić linię czasu (timeline, ciąg wydarzeń) w jak najbardziej korzystnym kierunku. Doskonale rozumieją dynamikę tej energii i wiedzą, jak nią kierować. Istnieje wiele czynników wpływających na ludzką energię Kundalini; niektóre z nich są wewnętrzne, a inne zewnętrzne. Czynnikiem zewnętrznym jest aktywność galaktycznego centralnego słońca i naszego fizycznego słońca. Za każdym razem, gdy zbliżamy się do maksimum słonecznego, energia Kundalini ludzi zostaje aktywowana. Słońce emituje wówczas koronalny wyrzut masy, a emitowane cząsteczki aktywują ludzką energię Kundalini. Dlatego właśnie podczas maksimum słonecznego obserwujemy więcej rewolucji i protestów. Przewidywane jest, że w przyszłym roku osiągniemy maksimum słoneczne.

Im większy nacisk na energię kundalini, tym szybciej ona eksploduje. Jest to zawsze bardzo szybki proces. Jeśli sprawdzisz historię, zauważysz, że wszystkie rewolucje były bardzo szybkimi wydarzeniami. Faktyczny moment zmiany trwa zaledwie kilka dni. Ale gdy już się wydarzy, kompletnie zmienia to cały system polityczny, przemysłowy i finansowy.


ENERGIA BOGINI DLA POKOJOWEJ TRANSFORMACJI
Chwila, w której to nastąpi, jest najważniejsza. To ważne, by wszystkie Siostry Róży medytowały przynosząc energię bogini, ponieważ ta chwila ma ogromny potencjał do wywołania przemocy. Musicie medytować, aby rozproszyć tę brutalną energię poprzez przekazywanie energii bogini szczególnie w momencie tranzycji. Dlatego proszę wszystkie grupy SOTR (Sisterhood of the Rose) o medytację i przynoszenie energii bogini, gdy to się wydarzy, aby ustabilizować i zharmonizować zmianę. Osiągnęliśmy punkt, w którym chwila zmiany jest nieprzewidywalna. To jest moment, w którym SOTR powinny być gotowe. Nie musicie czekać na wiadomości na moim blogu. Kiedykolwiek to się stanie, musicie się zorganizować i zacząć medytować, aby przynieść energię harmonii. Nie stworzycie żadnej blokady, a pomożecie wyrównać energie podczas przejścia.

Siły Ciemności zdały sobie sprawę, że gra dobiega końca. Próbują więc wywołać kolejną wojnę nuklearną, ale to się nie wydarzy. Chcą wywołać o wiele więcej chaosu i wojen. Cokolwiek próbują wywołać, na planecie już istnieje wystarczająca świadomość, by ich próby spełzły na niczym. Ale nadal brakuje zrozumienia starego systemu. Siły Ciemności wykorzystują mass media, aby nadawać obrazy przemocy i wojen. Ludzie są narażeni na te obrazy, rozmawiają o nich, wizualizują je i manifestują. W Stanach Zjednoczonych pojawi się nowy film zatytułowany „Wojna domowa”. To ma na celu wywołanie wojny domowej, o to właśnie im chodzi. Chcą, aby ludzie sobie to wyobrażali, wizualizowali, byli przerażeni i zwracali na to uwagę. To jest tylko ponura wizja. To nie jest optymalna linia czasu. Optymalną linią czasu jest Wzniesienie planety.

To jest powód ostatniego wzrostu aktywności Sióstr Róży. Energia bogini jest najważniejszą energią potrzebną w tym momencie. Muszę to podkreślić raz jeszcze. Najważniejszą energią jest energia bogini. Energia bogini musi być coraz bardziej obecna na tej planecie. Muszą istnieć samoorganizujące się grupy, które pracują nad energią Pokoju, która jest najważniejsza w tym momencie.


RESET WEF KONTRA GALAKTYCZNY RESET
Źli i dobrzy ludzie mają swoje własne wersje Resetu. Siły Ciemności na tej planecie nie są kreatywne. Mają inne osoby, które pracują nad kreatywnie za nich. Pomysł na Reset pojawił się na moim blogu i w innych źródłach około 10 lat temu. Wszyscy z Sił Ciemności, którzy czytali mój blog, chcieli go wykorzystać, więc go ukradli, przekręcili i stworzyli swoją własną wersję Resetu. To jest ten przekaz, który płynie z mass mediów. Ale oni chcą zresetować wszystko. Chcą zdigitalizować nasze życie.

Chcą, aby wszyscy używali i pozostawali przy telefonach komórkowych. Chcą, abyśmy korzystali z cyfrowej waluty, ponieważ cyfrowe życie jest łatwe do śledzenia. Mogą śledzić, analizować i manipulować każdą z naszych aktywności za pomocą telefonu komórkowego. Ale pamiętaj, że żyjemy w świecie fizycznym, a nie cyfrowym.

Siły Światła chcą odwrócić naszą uwagę od przyziemnego "Tu i Teraz" i wprowadzić nas do duchowego świata, który dla nas stworzyły. Wszystkie te firmy technologiczne, takie jak Microsoft, i wszystkie media społecznościowe, takie jak Meta, są dalekie od duchowego świata. Chcą przejąć kontrolę nad twoim umysłem. Media społecznościowe nie zachęcają do kreatywności. Otrzymujesz ogromne ilości treści i przetwarzasz je każdego dnia, skupiając się tylko na tym Czas, aby najbardziej obudzeni z pośród nas oderwali się od tego. Nie musisz być całkowicie offline, ale musisz znaleźć równowagę między światem fizycznym, a swoim życiem cyfrowym.


CYFROWY SYSTEM FINANSOWY
Wywiad Sił Ciemności wie, że nadchodzi słoneczny rozbłysk, próbują więc zniszczyć system finansowy i wdrożyć system do inwigilacji społeczeństwa, w postaci cyfrowego systemu finansowego. Jeśli dojdzie do załamania się obecnego systemu finansowego, zrobią to, co zwykle - poproszą cię o pobranie aplikacji na telefon, w której będą Twoje konta bankowe. Na szczęście ludzie stają się tego świadomi i opierają się takiemu rozwiązaniu. Inną strategią, którą możemy przyjąć, jest jak najczęstsze korzystanie z gotówki. Staraj się unikać kart kredytowych i płatności online, ponieważ każda transakcja online wspiera ich system kontroli. Gotówka jest fizycznym przejawem obfitości. Wszystkie transakcje online pozostają w płaszczyźnie mentalnej, więc kiedy z nich korzystasz, nie przyspieszasz manifestacji obfitości. Korzystając z gotówki, wspierasz fizyczną manifestację.

Siły Ciemności chcą stworzyć własny cyfrowy system finansowy, ale Ruch Oporu ma swój własny plan, który zastąpi ich mroczny system, gdy dojdzie do załamania finansowego i wprowadzenia Centralnych Cyfrowych Walut Bankowych. Nagle zauważą, że ich system nie działa, ponieważ został przejęty przez Ruch Oporu. Ruch Oporu dysponuje znacznie bardziej zaawansowaną technologią sztucznej inteligencji, która przenika ich bazy podziemne aż na powierzchnię, przejmując internet i system bankowy. To wszystko stanie się nagle. Kiedy Siły Ciemności zarządzą załamanie systemu, Ruch Oporu rozpocznie operacje, a ludzie, otwierając swoje konta, odkryją, że mają na nich jeszcze więcej pieniędzy.


NOWY SYSTEM FINANSOWY
Nowy system finansowy planowany przez Siły Światła jest wsparty przez fizyczne złoto. Część złota pochodzi z Filipin, część z Malezji, część od rodzin Smoków, a część od Ruchu Oporu, które pierwotnie zostało skonfiskowane od rodziny Rothchildów. Wszystkie te zasoby złota będą stanowić fundament nowego systemu finansowego.


DOSTATEK W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI
Musisz zrozumieć, że dostatek na tej planecie to bardzo, bardzo mały fragment prawdziwej obfitości poza jej powierzchnią. Jeśli ludzie znajdą diament o wielkości 10 centymetrów, nie będą już potrzebowali nic więcej do życia. A istnieje gwiazda oddalona o 50 lat świetlnych, która składa się w całości z diamentu. Możesz sobie wyobrazić, ile jest ona warta?

Ten wszechświat jest pełen obfitości zarówno fizycznej, jak i duchowej. Ale na tej planecie, ze względu na kwarantannę i prawo entropii, istnieje ubóstwo. Ubogich ludzi można kontrolować; Ludzi żyjących w dostatku nie.

Statystyki pokazują, że osoby posiadające więcej pieniędzy są szczęśliwsze. Pieniądze dają możliwości. Dzięki nim możesz swobodniej korzystać z własnej woli. Cabal to wie, dlatego chcą naszych pieniędzy.

Po Wydarzeniu, dostatek powróci do wszystkich rozwiązując wiele problemów. Ważne jest, aby osoby posiadające taką obfitość były przygotowane. Przywykłe do ubóstwa, nagle zostaną przytłoczone energią obfitości. Wszyscy w tej sali i inni ludzie duchowi również nie są przyzwyczajeni do zarządzania tak dużymi pieniędzmi, dlatego muszą być w stanie podjąć właściwą decyzję. Zachęcam do przygotowania się psychicznie do korzystania z dostatku, co może pomóc Ci w przyszłości.


CAŁKOWITE ZAĆMIENIE SŁOŃCA W KWIETNIU 2024
Teraz będę mówić o sytuacji w Stanach Zjednoczonych. W tym roku odbędą się dwa główne wydarzenia, które będą decydować o przyszłości tego kraju. Pierwsze z nich to całkowite zaćmienie Słońca 8 kwietnia tego roku. To wydarzenie odegra ważną rolę w kształtowaniu się losów tego kraju. Będzie to moment decydujący dla USA jako całości, decydując o przyszłości tego kraju. Będzie to chwila, w której wszyscy obywatele Ameryki podejmą zbiorową decyzję dotyczącą przyszłości tego kraju.

To pomysł Sił Światła - chciałbym zaproponować obywatelom USA zorganizowanie masowej medytacji tylko dla ludzi w Stanach Zjednoczonych w chwili zaćmienia Słońca. Celem medytacji będzie podjęcie decyzji, aby ten kraj ponownie stał się Nową Atlantydą. [oklaski]

Uczyńmy Atlantydę wielką ponownie! [śmiech]

Ważne jest także medytowanie wraz z całkowitym zaćmieniem. Medytacje można znaleźć w internecie. Siły Światła chcą, aby ludzie się zorganizowali, znaleźli miejsce i medytowali w czasie zaćmienia Słońca.

Kolejnym ważnym aspektem jest równik bogini, który znajduje się bardzo blisko ścieżki całkowitego zaćmienia Słońca. Są one prawie takie same. To, co się stanie wraz z zaćmieniem, to aktywacja starego równika bogini przechodzącego przez Stany Zjednoczone. Aktywuje on energię Nowej Atlantydy.

Siły Światła poprosiły również o pomoc w zakopaniu jak największej liczby galaktycznych kamieni cintamani wzdłuż linii mocy (ley line) przed zaćmieniem. Kamienie pomogą w całym procesie. Będzie to podwójna aktywacja - galaktyczne kamienie cintamani i decyzja grupy dotycząca przyszłości tego kraju.

Powiem, że St. Germain był dość niezadowolony z pogorszenia się sytuacji w Stanach Zjednoczonych w ostatnich kilku dekadach, ponieważ jego pierwotnym projektem było wybranie tego kraju na lidera w Erze Wodnika. Na szczęście sytuacja uległa poprawie i mogę udzielić wam kilku wskazówek.

(Tabela w stylu efemeryd została zaprezentowana)

To astrologiczna sytuacja Stanów Zjednoczonych na następne kilka miesięcy, wyliczona na podstawie horoskopu urodzenia Stanów Zjednoczonych (4 lipca 1776 roku, godz. 17:10). Astrologiczna sytuacja w USA w tym roku jest naprawdę bardzo dobra. Sam jestem zaskoczony! [śmiech] Istnieje tak wiele informacji mówiących o tym, że USA przeżyje w tym roku kryzys. Tak naprawdę jednak to, co może się wydarzyć, jest czymś odwrotnym. Fundament jest dobry, ale musi zostać ponownie aktywowany. Może się to stać w momencie zaćmienia Słońca. Jak widać w tabeli, niektóre tranzyty są naprawdę dobre w okolicach tej daty. Wszystkie one dotyczą wolnej woli. Jowisz jest naprawdę dobrym aspektem do podejmowania decyzji o obfitości i nowym początku lepszego życia.


WYBORY 5 LISTOPADA
Drugim decydującym dla tego kraju momentem, będzie wyjście Plutona z Wodnika i wejście do Koziorożca we wrześniu oraz ponowne wejście do Wodnika 19 listopada. Wybory odbędą się dwa tygodnie przed ostatecznym wejściem Plutona w Wodnika. Innymi słowy, jest to ostatni moment dla Sił Ciemności, aby wywołać chaos. Będą próbowali wywołać wojnę domową w okolicach wyborów. Wiarygodne źródła monitorują dzień wyborów. Jednym z prawdopodobnych scenariuszy jest wygrana Trumpa; to bardzo prawdopodobne. Istnieje także możliwość, że wybory nie odbędą się. Informacje od Ruchu Oporu są dość podobne, ale mówią, że jeśli wybory się odbędą, zostaną one przejęte, a Trump wygra. Istnieje także sytuacja, w której Cabal próbuje zamordować Trumpa. Trump jest bardzo dobrze chroniony, ale istnieje niewielka szansa, że coś takiego się wydarzy. Celem Cabal jest wywołanie wojny w tym kraju.

Jednak Siły Światła mają własny plan, którym nie mogę się teraz podzielić. Celem Sił Światła jest sprawienie, aby ta zmiana przebiegła jak najbardziej pokojowo. Chcą umożliwić przeprowadzenie wyborów. Okres między dniem wyborów a 11 listopada będzie bardzo interesujący. Wówczas mamy bardzo dobre przejścia astronomiczne. Będzie to niespodzianka. Dzięki aspektom astrologicznym w tym czasie będziemy odczuwać wzmożoną intuicję i duchową inspirację, dlatego czas wyborów będzie nieprzewidywalny. Może to być także brutalny moment, dlatego Siły Światła chcą, abyśmy medytowali, aby przynieść równowagę i wezwać sprawiedliwość. Siostry Róży zjednoczą się i będą medytować w tym czasie, aby przywołać boginię sprawiedliwości, Justitię.

Jeśli pracownicy światła wykonają swoją pracę, zakotwiczą światło, a cała linia czasowa planety będzie przebiegać łatwiej i harmonijniej. Oczywiście Siły Światła muszą również wykonać swoje zadanie. Muszą być bardziej aktywne na powierzchni. Muszą zapewnić więcej ochrony dla pracowników światła i osób ujawniających informacje. W Stanach Zjednoczonych jest tak wiele materiałów i dowodów dotyczących ujawnień. Tak wiele statków kosmicznych wylądowało tutaj, tak wiele obserwacji w Arizonie. Jest tak wiele dowodów na istnienie podziemnych baz. Wszystko to musi zostać ujawnione publicznie.


KALIFORNIA I ARIZONA
Teraz opowiem o Kalifornii i Arizonie. Pierwotny plan Sił Światła na Wzniesienie w erze Wodnika zakładał wywołanie aktywacji ery Wodnika właśnie z Kalifornii. Dlatego od czasów II Wojny wiatowej wielu ludzie reinkarnowali się właśnie tam. Rodzili się w różnych miejscach Kalifornii, zwłaszcza wewnątrz wirów (vortex). Istnieją trzy główne wiry; pierwszy z nich jest w Los Angeles. Został aktywowany kilka wieków temu, kiedy na Ziemi żyła zreinkarnowana Lady Mary. Hiszpańska nazwa Los Angeles oznacza "Naszą Panią Aniołów". Ten wir był dość aktywny, ale po II Wojnie Światowej, gdy Dowództwo Ashtara weszło do układu słonecznego, jego energia została zakotwiczona w tym wirze, zwłaszcza w okolicach Santa Monica, Doliny Panamint i bazy Edwarda Airforce. Były to główne punkty kotwiczenia dla procesu przemiany na całej planecie w latach 1953-1954.

Kolejnym ważnym wirkiem był ten w San Francisco. Hiszpańska nazwa tego miasta to Święty Franciszek, który był reinkarnacją Kuthumiego. Jego energia była tam zakotwiczona od rozpoczęcia II Wojny Światowej.

Trzecim ważnym wirem była góra Shasta. Nie będę opisywał, co tam się działo.

Te trzy wiry miały przygotować erę Wodnika od czasów II Wojny Światowej. W 1995 roku byliśmy bardzo blisko przełomu planetarnego. Wiry były aktywowane, a pracownicy światła żyjący na tych obszarach współpracowali. Byliśmy bardzo blisko!

Niestety, decyzje pewnych kluczowych pracowników światła na tych obszarach zablokowały cały proces. Wtedy, w 1996 roku, miała miejsce inwazja Archontów. Te lokalizacje zostały zalane przez Reptilian, a Kongo zostało zaatakowane. LA było głównym wirem wejściowym, więc chcieli stłumić proces Wzniesienia.

Siły Światła miały plan awaryjny, który zakładał wywołanie Wzniesienia w Arizonie. W trzech głównych wirach w Arizonie reinkarnowały się inne grupy dusz: Phoenix, Tucson i Sedona. Te dusze nie są jeszcze aktywowane. Niektóre są przebudzone i wykonały swoje zadania. Niektóre weszły w skład Ruchu Oporu. Ale inne nadal nie są jeszcze aktywowane, ponieważ to był plan awaryjny.

Atak na wir w Kalifornii w 1996 roku był tak intensywny, że prawie doprowadził do załamania siatki świetlnej. Siły Światła postanowiły w 2019 roku ponownie aktywować sieć w Kalifornii i rozpoczęły operacje na powierzchni w celu ponownego aktywowania wirów. W San Francisco doszło do specjalnych aktywacji chińskiej rodziny Smoków, które zaangażowały tajne stowarzyszenie w Kalifornii. Ale cała sytuacja eskalowała i spowodowało to fizyczne konflikty, w wyniku których zgineli ludzie, a Siły Światła odwołały całą operacje. Siły Ciemności próbowały wywołać wojny domowe, a Siły Światła blokowały je. Głównym organizatorem po ciemnej stronie był Michael Aquino. W grudniu zeszłego roku popełnił on samobójstwo. Od tego czasu Siły Światła z powodzeniem ponownie aktywują wiry.

Pewne dusze, które reinkarnowały się w Arizonie, zostaną ponownie aktywowane w momencie zaćmienia słońca. Główne wiry pozostają takie same: Phoenix, Tucson i Sedona. Byłoby wspaniale, gdyby w Sedonie była w pełni aktywna komora tachyonowa. Dobrze byłoby także mieć SOTR w Sedonie i wszystkich tych miejscach w czasie zaćmienia słońca. Nie mogę o tym wszystkim mówić, bo są to nadal sprawy poufne, ale Siły Światła skupiają się teraz na Kalifornii i Arizonie jako punkty wyzwolenia ery Wodnika. Sytuacja jest bardzo delikatna. Bądźcie świadomi sytuacji w tych obszarach w nadchodzących miesiącach. Tam mogą wydarzyć się interesujące rzeczy.

Upadek Kalifornii pod koniec 2019 roku, otworzyło drogę do rozpoczęcia pandemii pandemii. Niektórzy pracownicy światła w innych krajach podjęli złe decyzje, które przyspieszyły załamanie. Potencjał Kalifornii nie został jeszcze w pełni zreaktywowany. To nadal nie jest bezpieczne. Dla tych z was, którzy są w Kalifornii i Arizonie, zakotwiczajcie proszę światło tak bardzo, jak to możliwe, ponieważ to kluczowy moment.

Są pewne postępy niektórych specjalnych ras w obrębie układu słonecznego. Są one umieszczone na dalekim krańcu Księżyca, wykorzystując technologie wojskowe. Dla nich łatwiej jest przeprowadzać operacje poza zasięgiem Ziemi, ponieważ znajdują się po drugiej stronie Księżyca. Pewne operacje wojskowe Aldebaranów zostały zakończone kilka godzin temu. Usunęli oni większość ciemności po ciemnej stronie Księżyca. Pozostała tam jeszcze pewna ciemność, ale wkrótce zostanie ona usunięta, powiedziałbym, że w ciągu najbliższych kilku tygodni. Flota Aldebaranów zbliża się do powierzchni planety. Ich siły będą umieszczone na orbicie ziemskiej. I w pewnym momencie personel wojskowy z Aldebaranu zostanie umieszczony pod ziemią, na powierzchni planety i pod oceanami. Nie mogę powiedzieć, co dokładnie się wydarzy, ale będzie to na prawdę ciekawe.

Aldebaranie mają doświadczenie w walce przeciwko rasom Drakonów. Energia ras Drakonów stanowi trzon obecnego systemu finansowego. Większość dusz polityków, bankierów i prawników pochodzi z Drako. Przybyli oni na Ziemię wiele lat temu. Kiedy nastąpi Zdarzenie, Aldebaranie się nimi zajmą. Wiedzą, jak się z nimi obchodzić.

Andromedanie pochodzą z tej samej galaktyki co Czarna Arystokracja. Więc Andromedanie bardzo dobrze wiedzą, jak się z nimi obchodzić, zwłaszcza z rodzinami Orsini, Aldobrandini i Paravicini.

W tych operacjach bierze udział wiele innych ras. Ogłosili oni specjalne zasady dotyczące tego układu słonecznego, sterując tym kto tu przychodzi i kto odchodzi. To miejsce teraz jest specjalną wolną strefą. Przedtem pewne rasy chciały tu przybyć z ciekawości, ale Siły Ciemności uniemożliwiały im to. Ale teraz dusze w obrębie układu słonecznego uwolnią naszą planetę.

Dowódcą powierzchni jest St. Germain, który ma wiele doświadczeń na podstawie wielu reinkarnacjach. Byli inni ludzie, którzy nieśli tę samą duszę co hrabia St. Germain. Był francuskim ministrem wojny. Więc jego poprzednia reinkarnacja była generałem. W tym momencie operacje wojskowe na powierzchni planety powinny być zgodne z Kodeksem Galaktycznym.

Inne sytuacje w układzie słonecznym są pod kontrolą. W pewnych kwestiach są postępy, a w innych mniej. Jak niedawno pisałem na moim blogu, istnieje sieć ciemności znajdująca się pod Indiami i Afryką. Część sieci znajdujących się w układzie słonecznym, są już oczyszczone.

Ostatnim pozostałym polem bitwy jest podziemna i nadziemna część planety. Zbliżamy się do chwili zwycięstwa. Myślę, że jest wystarczająco dużo informacji na ten temat. Teraz będę mówił trochę o procesie manifestacji.


PROCES MANIFESTACJI
Proces manifestacji jest bardzo prosty. Podstawowa zasada jest bardzo prosta. Mówiłem wczoraj o kształcie toroidalnym wszechświata. W rzeczywistości, sam proces manifestacji jest toroidalną bramą gwiezdną, przez którą przechodzi pomysł z płaszczyzny duchowej i manifestuje się w płaszczyźnie fizycznej. Jedyną rzeczą, która blokuje manifestację, są subkwantowe i kwantowe anomalie. Siłom Światła, które nie mają takiego doświadczenia, trudno jest zrozumieć, dlaczego ludzie na Ziemi mają tyle trudności z manifestacją obfitości. Dla nich to tylko kilka prostych kroków; podjęcie decyzji, wezwanie energii i manifestacja. Życie jest dla nich bardzo łatwe. Ale tutaj mamy tę przeszkodę, która sprawia, że manifestowanie tego, czego chcemy, zajmuje nam dużo więcej czasu.

Podstawowe zasady są bardzo proste. Mamy trzy kroki. Pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji. Aby podjąć decyzję, musimy mieć bardzo jasne intencje co do tego, co zamierzamy zamanifestować. Jeśli jesteś zdezorientowany i niepewny czego tak na prawdę pragniesz, nie będziesz w stanie zamanifestować tego fizycznie. Jeśli jesteś pewny, zazwyczaj zamanifestujesz dokładnie to, czego chcesz.

Jeśli moją decyzją jest „Chcę jakąś konferencję wzniesienia kiedyś gdzieś...”, zajęłoby to dużo więcej czasu. Jeśli pomyślałem „Chcę konferencję wzniesienia w Phoenix, Arizona, 3 i 4 lutego”, dokładnie to się dzieje. Im bardziej się skupisz, będziesz wiedzieć, czego chcesz, i łatwiej będzie ci to zamanifestować.

Drugi krok to wezwanie energii. Chodzi o wywołanie emocjonalnej energii dla tej decyzji. Marzenia o tym, wizualizowanie tego, pragnienie i tęsknota za tym. Całe to emocjonalne wezwanie sprowadza manifestację z płaszczyzny mentalnej.

Potem potrzebujemy akcji na płaszczyźnie fizycznej. Bez fizycznej akcji, manifestacja pozostaje na płaszczyźnie mentalnej i emocjonalnej. Potrzebujesz fizycznej akcji, aby zamanifestować to, czego chcesz. Nie mówię tylko do was w tej sali, ale także do Sił Światła. Uczę St. Germaina, jak manifestować [śmiech]

Powtarzając te kroki raz za razem, manifestacja jest gwarantowana w 100%, ponieważ jest to prawo naturalne. Manifestacja może zająć trochę czasu, ponieważ jesteśmy w kontinuum czasoprzestrzennym i tutaj jest dużo anomalii. Mogę zamanifestować butelkę wody w kilka sekund. Potrzebowałem kilku miesięcy, aby zorganizować tę konferencję. Aby zamanifestować Wydarzenie, potrzebuję dekad. Jeśli zmienię zdanie po drodze, nic się nie stanie. Muszę skupić się na decyzji w każdej sekundzie. Kluczem jest "nigdy się nie poddawaj". Podjęcie decyzji, wezwanie i działanie. A potem powtarzasz i powtarzasz, i wszystko może być zamanifestowane. To wszystko!

Niestety, liderzy Cabal znają te same zasady. Chodzili do szkół tajemnych i nauczyli się tego samego procesu. Stosują to prawo i odnieśli sukces. Ale ty możesz być lepszy i bardziej skuteczny od nich. Możesz być bardziej skoncentrowany niż oni. Twoje umiejętności manifestacji mogą być lepsze od nich, o ile oddasz się Światłu. Jest łatwiej zamanifestować i zajmuje to mniej czasu, jeśli pracujesz dla Światła. Oni potrzebowali 200 lat, aby zamanifestować system finansowy, a my potrzebowaliśmy tylko kilku dekad od rozpoczęcia operacji, aby zamanifestować Wydarzenie. Więc jest to około 10 razy szybciej. Jesteśmy 10 razy bardziej skuteczni i potężniejsi, jeśli pracujemy dla Światła. Ich siłą jest liczba; wykorzystują większość populacji na powierzchni. Naszą siłą jest połączenie ze Światłem, a Światło zwycięży. To nieuniknione, to część fizyki wszystkich wymiarów. Nie może być inaczej. Istnieją równania kwantowe, które wyjaśniają, że z upływem czasu, entropia umiera, a Światło zwycięża. Nie można tego zmienić, ponieważ to prawo fizyki. Światło zwycięży. Mamy wolną wolę i możemy podejmować decyzje.


DE-MANIFESTACJA
Możesz spróbować też coś demanifestować. Po pierwsze, podejmij decyzję o usunięciu czegoś ze swojego życia. Jeśli masz raka, podejmujesz decyzję „usuwam tego raka z mojego ciała na zawsze”. Następnie wezwij swoje emocje związane z tą decyzją. I podejmij fizyczną akcję.

Możesz anulować umowę między tobą a Siłami Ciemności, ponieważ każdy na tej planecie musiał podpisać umowę z nimi, aby mieć pozwolenie na życie na Ziemi. Kluczem jest anulowanie i demanifestacja tej umowy. Twoja wolna wola może podjąć decyzję o zmianie sytuacji. Wcześniej powiedzieliby „masz z nami umowę. Musisz dla nas pracować.” ale po anulowaniu umowy, po prostu mówisz im „odejdźcie”.

ODPUŚĆ
Kiedy napotykasz zbyt dużo oporu ze strony subkwantowych anomalii, i gdy chaos staje się zbyt wielki, jedyne co chcesz zrobić to poddać się i zapomnieć o tym. Zrób coś innego, podejmij nowa decyzję i zacznij od nowa. Wzmocnij ją i rozpocznij nowy proces manifestacji. Sposób, w jaki zamanifestowaliśmy tę konferencję, jest jednym z przykładów. Kiedy zaczęliśmy manifestować, napotkaliśmy ogromną ilość oporu. W pewnym momencie musieliśmy po prostu odpuścić, zacząć nowy cykl, a potem było już znacznie łatwiej. Gdybym tego nie zrobił, nie byłoby dzisiaj tej konferencji.

Gdy masz zbyt złożoną sytuację z wieloma elementami, nie próbuj rozwiązywać wszystkiego naraz. To po prostu za dużo i nie jesteś w stanie wszystkiego zrobić. Skoncentruj się tylko na małej części problemu, z którą możesz sobie poradzić, i rozwiązuj go krok po kroku. Gdy rozwiążesz jeden problem, tworzysz pole rezonansu, które ma tendencję do rozwiązania reszty problemów. Rozwiązujesz jeden problem, następnie przechodzisz do następnego, i powtarzasz ten proces, wysyłając powtarzające się sygnały do pola kwantowego, które zharmonizuje całą sytuację.


GALAKTYCZNA FALA MIŁOŚCI
Już mówiłem o naukowym aspekcie fali, ale teraz poruszymy kwestię ogromnej fali miłości, która zostanie wyemitowana z centrum galaktyki i rozprzestrzeni się przez całą galaktykę. Po tej ogromnej fali nie pozostanie żadna anomalia. Istnieje wiele starożytnych proroctw dotyczących fali miłości. Wiele tajnych grup oczekuje na to wydarzenie. To wydarzy się, gdy wystarczająca ilość anomalii zostanie oczyszczona. Powierzchnia tej planety będzie punktem centralnym fali. Jednym z kluczowych miejsc jest Arizona.

Dlaczego Arizona? Arizona ma długą historię obecności Plejadian. Byli oni aktywni w tej okolicy zakotwiczając kosmiczną energię. Istnieją wiry w Sedonie, które należy aktywować, aby zakotwiczyć energię nie tylko dla USA, ale dla całej planety. Ważne jest, aby zakotwiczyć energię dla USA, co może być impulsem dla całej planety.


ATVOR/PROTOKÓŁ WZNIESIENIA
ATVOR to zaawansowana technologia snopu światła. Siły Światła używają tej technologii z wyższych wymiarów do niższych, również z okrętów-matek wprost na planetę. ATVOR został kilkukrotnie ulepszony, ponieważ warunki na powierzchni planety nie są takie same jak na innych planetach; sygnatura energetyczna na powierzchni jest bardzo nietypowa i zniekształcona. ATVOR musi przebić się przez wszystkie warstwy zniekształceń i je zharmonizować. Ostatnio ATVOR został zintegrowany z technologią Mjolnir. Siły Światła implementują kwantową armatę ze snopem światła. Teraz wysyłają tu specjalne częstotliwości, aby oczyścić pierwotną anomalię i staje się to coraz bardziej skuteczne. Siły Światła zwiększają intensywność Mjolnira. Gdy osiągnie on pełną moc, może bardzo szybko uzdrowić i przyspieszyć proces wzniesienia. W pewnym momencie ta technologia będzie używana do teleportacji ludzi z powierzchni planety jako ostateczna ewakuacja.

Każdy z was ma indywidualny snop światła wokół siebie przez cały czas, ten snop będzie związany z określoną platformą lub statkiem-matką znajdującym się na niższej orbicie. Każdy z was ma tę platformę, statki-matki zawsze będą wysyłać wam snop światła, a operator pomoże wam w każdej sytuacji życiowej poprzez snop światła.

Problem polega na tym, że na powierzchni jest zbyt wiele anomalii, i tylko mała część światła może dotrzeć do was na płaszczyźnie fizycznej. Innym problemem jest to, że gdy Siły Światła próbują pomóc wam w waszej sytuacji życiowej, są tam też inni ludzie. Ci ludzie niestety mają wolną wolę. I niestety, zdecydowana większość ludzi z wolną wolą jest przeciwna światłu. Bardzo niewielu ludzi jest prowadzonych do światła. Dlatego czasami Siłom Światła nie udają się wszystkie operacje. Są ludzie, którzy nie chcą z nimi współpracować. Wiem, że jest to bardzo frustrująca sytuacja zarówno dla Sił Światła, jak i dla pracowników światła.

Niektórzy ludzie czuli się uzdrowieni, a niektórzy nie poczuli nic. Istnieją różne doświadczenia, które pokazują, że ATVOR jest bardziej skuteczny, gdy jesteśmy blisko natury, z dala od sztucznych rzeczy wokół nas. Na łonie natury łatwiej jest wam wezwać duszę, aby interweniowała w sytuację lub problem, z którym się borykacie. Jest po prostu zbyt wiele anomalii, zwłaszcza anomalii związanych z Lurkerami gromadzącymi się w waszym cieniu. Gdy zostaną usunięte, ATVOR stanie się znacznie skuteczniejszy.


ŚWIETLNE CIAŁO
Zaawansowana technologia ATVOR może aktywować twoje świetlne ciało, abyś mógł wznieść się do wyższych wymiarów. Kiedy stajesz się nadprzewodnikiem, wznosisz się przez portal do wyższego wymiaru i stajesz się wzniesioną istotą. To jest ostateczny etap technologii ATVOR.

Proces wzniesienia to zarówno proces duchowy, jak i technologiczny. Proces duchowy polega na rozszerzaniu i przekształcaniu swojej świadomości. Proces technologiczny polega na podnoszeniu częstotliwości wibracji za pomocą technologii ATVOR. Wzniesione istoty pomogą ci we wzniesieniu przy użyciu tej technologii. To pole toroidalne jest strukturą twojego ciała świetlnego. Każdy statek pozaziemski ma to samo pole toroidalne jako swój silnik, tylko w bardziej zaawansowanym stopniu. Środek pola to twoje własne centralne słońce. To tutaj działa ATVOR, by wprowadzić wyższy wymiar do ciebie. Centrum wirów to brama kosmiczna, gdzie następuje inwersja. Stamtąd wyższy wymiar łączy się z materią fizyczną.

Dywizja Ashtara to sojusz wielu istot pozaziemskich, zarówno wzniesionych, jak i nie-wzniesionych, mający na celu wyzwolenie tej planety.

Ashtar pojawił się w naszym układzie słonecznym w 1953 roku. Teraz trwa ostatni etap przygotowań do planetarnego wzniesienia.

St. Germain pracuje na powierzchni planety w ten sam sposób, co Ashtar w kosmosie. Współpracują oni by wyzwolić tę planetę. Statki Dywizji Ashtara rozszerzyły swój zasięg w całym układzie słonecznym, a w ciągu najbliższych miesięcy będzie ich jeszcze więcej.

W ostatnim etapie ewakuacji przed przesunięciem biegunowym i galaktyczną superfalą, statki-matki teleportują ludzi na powierzchni planety za pomocą technologii ATVOR. Energia wiązki będzie dość silna. Będziecie musieli się zrelaksować. Wiązka zwiększy wasze lęki podczas uniesienia. Ale poza tym, wszystko będzie w porządku. Ci, którzy nie chcą być ewakuowani, przeżyją różne doświadczenia. Tsunami zmyje 99% życia pozostałego na powierzchni, z wyjątkiem Wyspy Światła, która będzie chroniona zaawansowaną technologią. Poza tym wszystko, co nie ma wyższej częstotliwości, zniknie.

Ci, którzy zostaną teleportowani przez statki-matki, zostaną wysłani w różne miejsca w zależności od swojego poziomu duchowego. Według nowego planu ci, którzy są bliżej światła, zostaną wysłani na planetę w Gromadzie Plejad. Przeważająca większość ludzkości zostanie teleportowana na planetę w układzie gwiazd Aldebaran. Ziemia przejdzie przez przemiany. Po przesunięciu biegunowym tylko ci, którzy są zgodni z nową częstotliwością, będą mogli żyć na planecie. To miejsce będzie prawdziwym rajem. Ta planeta ma ogromny potencjał. Może osiągnąć doskonałą równowagę i być przyjazna dla ludzi, którzy potrafią docenić naturę. Będą oni strażnikami tej planety.


POWRÓT BOGINI
To najważniejsza energia na powierzchni planety. We wszechświecie zawsze istnieje doskonała równowaga między energią żeńską a męską. Ale na tej planecie równowaga ta jest bardzo zniekształcona. Przyszedł czas, aby przywrócić energię bogini. Energia bogini to czystość, która niesie ze sobą miłość, współczucie, piękno i harmonię. Energia ta istnieje na wyższych płaszczyznach. Teraz musi powrócić tutaj. Najłatwiejszym sposobem na przywrócenie tej energii jest reinkarnacja ludzi na powierzchni planety, aby otworzyć portal do wszechświata, a my możemy zakotwiczyć tę energię w siatce planetarnej i naszych własnych ciałach fizycznych. Przez całą historię ludzkości energia ta była prawie zawsze obecna, aż do serii inwazji Archontów. W ostatniej inwazji w 1996 roku energia została całkowicie wymazana z powierzchni planety. Zaczęła wracać w 2012 roku podczas tranzytów Wenus w Słońcu, które miały miejsce w 2004 i 2012 roku. Portal ponownie się otworzył i energia bogini zaczęła wpływać na Ziemię.

Energia bogini jest delikatna, nie mocna. Delikatność nie jest słabością. Jest to niezwykle potężna energia. Jest to najpotężniejsza energia we wszechświecie. Energia bogini jest jak woda; działa powoli, ale bardzo skutecznie. To energia, która pokonuje Cabal.

Jednym z aspektów energii bogini jest energia piękna. Ale ta energia jest bardzo zniekształcona w mass mediach. Zrozumienie piękna zostało utracone, ponieważ nacisk na piękno w historii ludzkości był tak intensywny. Był nacisk na sztukę, muzykę, taniec i fizyczne ciało żeńskie. Wszystkie tajemnice i nauki zostały utracone. Teraz sztuka jest brzydka. Muzyka już nie jest muzyką. Taniec już nie jest tańcem. Istnieje wiele zniekształceń w tym, jak obecnie manifestujemy piękno. Media masowe dyktują, jak kobiety powinny wyglądać. To jest odwrotne. Sposób, w jaki żeńskie ciało powinno się manifestować, wynika z serca lub obecności duszy. Piękno duszy manifestuje się w ciele fizycznym, nie za pośrednictwem magazynów modowych.

Tak jak mówiłem o portalu w 2025 roku i powrocie bogini oraz wzroście nowej Atlantydy, czy nowego renesansu, energia piękna zostanie przywrócona na powierzchnię planety, ponieważ archetyp piękna jest wieczny. Jest on w wyższych wymiarach, pochodzi ze źródła. Zostanie on zamanifestowany na płaszczyźnie fizycznej.

Siostry Róży zostały stworzone w celu przywrócenia energii bogini na powierzchnię planety. W ostatnich dziesięcioleciach powstało wiele grup na całym świecie przy specjalnej pomocy Isis Astara, która była arcykapłanką. Teraz, po drugiej stronie, prowadzi Siostry Róży jeszcze skuteczniej. Wiele osób miało doświadczenie jej obecności, kontaktując się z nią i otrzymując inspirację. To jest prawdziwe siostrzeństwo. Energia prawdziwego siostrzeństwa oznacza brak zazdrości, brak konfliktów, harmonię, współpracę i inspirację. Ta harmonijna energia będzie obecna w populacji na powierzchni, szczególnie wśród pracowników światła. To będzie jednym z kluczowych sukcesów powrotu energii bogini.


ŚWIĄTYNIA BOGINI
Kilka lat temu Siły Światła nakazały mi rozpoczęcie aktywacji świątyń bogini na powierzchni planety. Niektóre świątynie są już otwarte dla ogółu ludności. Warunki są bardzo proste. Potrzebujesz fizycznej przestrzeni, a po otwarciu musi działać kilka razy w tygodniu, aby ludzie mogli doświadczyć energii bogini obecnej wewnątrz. Możesz odtwarzać muzykę, medytować, tańczyć i wykonywać inne czynności, aby zamanifestować energię. Niektóre świątynie są otwarte w Japonii, Europie i USA. Rozprzestrzeniają one świeżą energię bogini.

Na powierzchni planety istnieją jeszcze fizyczne świątynie bogini, które mają tysiące lat. Ale obecne świątynie bogini powinny nieść nową i świeżą energię. Jesteś więcej niż mile widziany, aby stworzyć swoją własną świątynię. Zakotwiczenie energii bogini na płaszczyźnie fizycznej jest teraz najważniejsze.


KOBIECA ENERGIA SEKSUALNA

Matrix na tej planecie jest dość silny. Siły Ciemności przez tysiące tysięcy lat budowały tysiące warstw na planecie, szczególnie w obszarze energii seksualnej kobiet. To klucz do wyzwolenia planetarnego. Represja jest tak silna, że jest to główny powód opóźnienia wyzwolenia. W skrócie, chodzi o aktywację ludzkiej energii kundalini. Ludność na powierzchni nie jest na to gotowa. Prawie nikt nie jest na to gotowy. To główny powód, dlaczego to tak długo trwa. Dlatego teraz podejmujemy niezbyt ryzykowny i bardzo powolny proces. Ilość energii bogini na powierzchni planety jest jednym z głównych czynników, który determinuje, jak szybko wkroczymy w nową erę Wodnika.


To jest dawny równik bogini. Linia mocy zostanie aktywowana, jeśli zostanie zakopanych wiele galaktycznych cintamani i utworzonych wiele punktów SOTR wzdłuż tej linii. Energia bogini może być w pełni obecna na powierzchni planety.


Zbór sesji "Pytań i Odpowiedzi" z drugiego dnia konferencji

Q: Powiedziałeś wczoraj, że Stany Zjednoczone są punktem zapalnym dla całej planety?
A: Porozmawiam o tym później.
Q: A co z wirem bogini w Phoenix?
A: Obszar tego zoo jest wirem bogini. A wir wzniesienia znajduje się w okolicach Tempe.

Q: Wczoraj wspomniałeś, że niektóre negatywne implanty plazmowe zostały usunięte. Czy każdy implant u wszystkich ludzi zostanie usunięty przed Wydarzeniem?
A: Implanty zostały usunięte. To, co pozostało, to pierwotna anomalia, która była z nimi połączona.
Q: Czy są one w ciele fizycznym?
A: Nie, ale pozostały fizyczne bioczipy.
Q: Więc nadal na nas wpływają?
A: W pewnym stopniu, tak.
Q: Ok, więc nie ma już implantów eterycznych.
A: Dokładnie.

Q: W jaki sposób Arkturianie są zaangażowani w proces wyzwolenia planety?
A: Służą jako nośnik pomysłów, działając głównie na poziomie mentalnym. Współpracują przy dostarczaniu prawdziwych informacji ludności na powierzchni. Są częścią Galaktycznej Konfederacji. Współpracują szczególnie z Aldebaranami i wojskiem.

Q: Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat sytuacji w Sedonie.
A: To bardzo złożona sytuacja. Istnieje tam 7 głównych wirów, oraz wiele wirów pobocznych, które są zanieczyszczone i wymagają oczyszczenia. Odbywały się tam rytuały i inne rzeczy, które muszą zostać oczyszczone, a pracownicy światła muszą zakotwiczyć tam czyste intencje.

Q: Czy masz jakieś informacje na temat tego, co wydarzyło się na Maui?
A: To, co wydarzyło się na Maui w zeszłym roku, to był niestety dość paskudny atak bronią energetyczną.

Q: Czy możesz nam powiedzieć o zmianach w Hierarchii? Stanowisko St. Germaina ostatnio się zmieniło. Lucyfer powrócił do światła. Czy możesz podać nam jakieś informacje?
A: Byt zwany Lucyferem został złapany przez Siły Światła wiele lat temu. Kiedy zdał sobie sprawę, co zrobił, dobrowolnie zgodził się udać do Centralnego Słońca. St. Germain objął pozycję koordynatora procesu wyzwolenia planety w październiku i nastąpiło wtedy wiele zmian. Konfederacja Galaktyczna pracuje dość intensywnie. Dywizja Ashtara jest odpowiedzialna za wyzwolenie planety i współpracuje z St. Germainem. Są oni liderami całego procesu w układzie słonecznym. Istnieje więcej wyższych bytów poza naszym układem słonecznym, takich jak Metatron, o którym wspomniałem wczoraj. Król świata Sanat Kumara i inne istoty nie znajdują się tutaj. Mają one inne cele i pracują z wyższych wymiarów w różnych miejscach na przestrzeni galaktyki. Wszyscy oni pracują z energią płynącą z centrum galaktyki. Powiedziałbym, że ich struktura stała się bardziej efektywna, odzwierciedlając rzeczywistą sytuację.

Q: Jak wcześniej wspomniałeś, Stany Zjednoczone są punktem zapalnym. Jestem ciekawa twojej opinii na temat kandydata Kennedy'ego Jr. Wiem, że był pod dużą presją. Myślę, że to dobry facet.
A: Nie jest głównym graczem. To tylko ciekawy dodatek do całego procesu, ale nie będzie w stanie zmienić całej sytuacji. Mamy teraz tylko Bidena albo Trumpa. (śmiech)

Q: Rozumiemy, jak ważna jest energia bogini. Moje pytanie brzmi, czy istnieją inne boginie we wszechświecie?
A: Tak, oczywiście.

Q: Drugie pytanie dotyczy tego, skąd wiesz, ile osób bierze udział w masowej medytacji?
A: Mam swoje źródła.

Q: Kiedy rozmawialiśmy o implantach, wspomniałeś, że Lurkery ukrywają się w cieniu naszej aury. Czy chodziło ci o nasz osobisty cień?
A: Tak.

Q: Moje pytanie dotyczy szczepienia na covid. Czy powinniśmy martwić się o efekty uboczne szczepionki?
A: Nie.

Q: Moje pytanie dotyczy Wyspy Światła. Jakie warunki muszą być spełnione, żeby ją stworzyć? Czy wyspy muszą znajdować się na wirze?
A: Powstaną, kiedy nadejdzie odpowiedni czas. Kiedy ludzie będą mogli żyć i pracować harmonijnie ze sobą. To pierwszy krok w współtworzeniu i współistnieniu, a potem przejdą do następnego etapu.

Q: Czy nadal warto wspierać Trumpa?
A: To zależy od twojego osobistego wyboru. Powiedziałbym, że Trump to szary kapelusz, a Biden to czarny kapelusz.

Q: Zaćmienie Słońca przechodzi najpierw przez Quebec w Kanadzie, zanim dotrze do USA. Jak możemy jako Kanadyjczycy poprosić o pomoc?
A: Możecie także medytować dla Kanady razem z innymi osobami z Kanady.

Q: Czy obywatele US powinni medytować w domu podczas zaćmienia Słońca, zamiast udawać się na miejsce, gdzie można zobaczyć całkowite zaćmienie?
A: To zależy od was.

Q: Czy możesz udzielić instrukcji dotyczących masowej medytacji?
A: Mogę pomóc, jeśli zostanę o to poproszony, ale nie jestem organizatorem.

Q: Czy ludzie tacy jak Trump i Biden są prawdziwymi osobami?
A: Tak, są ludźmi tak samo jak ty. [śmiech]

Q: Otrzymuję wskazówki, aby udać się do Meksyku. Czy znasz jakieś miejsce, przez które przechodzi ta linia zaćmienia?
A: Tak, wystarczy poszukać w Google, aby znaleźć trasę zaćmienia.

Q: Czy medytujący to tylko Amerykanie? Czy muszą być urodzeni w USA, czy wystarczy, że mają obywatelstwo?
A: Muszą być obywatelami Ameryki.

Q: Widziałem zdjęcie starego równika, który prowadzi do Meksyku. Byłem tam w grudniu, ale urzędnicy rządowi zamknęli to miejsce. Czy odbywały się tam wtedy jakieś aktywacje lub ceremonie?
A: Niestety, wiedzieli o tym i zamknęli przejście, aby zablokować przepływ informacji.

Q: Dziś rano Benjamin Fulford powiedział, że Kalifornia będzie miała ogromne trzęsienie ziemi i atak tsunami. Czy Siły Światła ochraniają nas oraz obecny tu wir?
A: W pewnym stopniu, tak. Poruszę kwestię Kalifornii później.

Q: Czy masz jakieś informacje na temat tego, kiedy chińscy komuniści umrą przed Wydarzeniem? [śmiech]
A: Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. [śmiech]

Q: Jaka jest sytuacja na Górze Shasta?
A: Jest nieco lepsza niż w Sedonie, ale nadal potrzebuje więcej czystej energii.

Q: Jak pracownicy światła powinni chronić się przed pierwotną anomalią?
A: Najważniejsze to połączenie z własnym Wyższym Ja. Im bliżej jesteście, tym bardziej jesteś chroniony.

Q: Ktoś powiedział, że Serce Ziemi ma niebieską ścieżkę. Kiedy wspomniałeś o Nowej Atlantydzie, pomyślałem, że może nowe Serce Ziemi znajduje się gdzieś w tym miejscu?
A: Wiele osób ma różne perspektywy na ten sam temat. Nie poświęcałbym temu zbyt wiele uwagi.

Q: Czy możesz podzielić się z nami jakimiś informacjami na temat podziemi lotniska w Denver?
A: To już pieśń przeszłości. To miejsce zostało oczyszczone kilka lat temu.
Q: Czy znajduje się tam wyspa światła?
A: Pod lotniskiem w Denver znajduje się twierdza Ruchu Oporu. Jest tam małe miasto światła.

Q: Czy będzie aktywacja Nowej Lemurii?
A: Energia Lemurii zostanie również ponownie aktywowana, szczególnie w subkontynentalnej Azji i na Pacyfiku.

Q: Czy w USA są jakieś gwiezdne bramy?
A: Jakie dokładnie?
Q: Czy będą pojawiać się nowe?
A: O tak.

Q: Myanmar od dawna jest pod rządami wojskowego reżimu i nie został zdemokratyzowany. Czy znajdują się tam jakieś wiry?
A: Tak, są, ale nie zostały one jeszcze oczyszczone i aktywowane.

Q: Czy w USA istnieje jakiś wir energii boskiej męskiej lub linia mocy?
A: Tak, są, ale wszystkie zostaną aktywowane, kiedy nadejdzie odpowiedni czas.

Q: Plejadianie kiedyś współpracowali z Rosjanami, czy teraz to Aldebaranie z nimi współpracują?
A: Mogę powiedzieć, że Rosjanie już nie współpracują z Plejadianami. Współpraca niemal całkowicie się załamała. Wciąż zachodzi pewna komunikacja, ale nie na tak dużą skalę jak dawniej. Nie nawiązano też współpracy między nimi a Aldebaranami, poza kilkoma krótkimi wiadomościami mówiącymi "uspokójcie się" w kwestii międzynarodowych konfliktów, i to wszystko.

Q: Czy są jakieś postępy dotyczące wirów w Bukavu w Kongo?
A: Tak, dokonaliśmy tam postępów i rozszerzamy pole działania poza Kongo na inne obszary subsaharyjskie.

Q: Jaki jest stan energetyczny Rumunii?
A: Taki sam jak w innych krajach. W Rumunii jest wiele ważnych wirów, nad którymi musimy pracować. Są one aktywowane do pewnego stopnia, ale nie wystarczająco. Musi być więcej zorganizowanych grup SOTR.

Q: A jak w stanie Floryda?
A: Tam jest lepiej.

Q: Czy ramy czasowe Wzniesienia to nadal pomiędzy rokiem 1975 a 2075?
A: Nie, nie powiedziałem nic takiego.
Q: A co z Wydarzeniem?
A: Wydarzenie nastąpi przed rozbłyskiem słonecznym.

Q: Kiedy są urodziny Jezusa? Wiosną?
A: Na to wygląda.
Q: Kiedy dokładnie?
A: W okolicach równonocy.

Q: Czy możesz skomentować wojnę w Ukrainie? Czy skończy się wkrótce?
A: Ponownie, sytuacja w Ukrainie to tajna wojna między Siłami Światła a Siłami Ciemności. Powiedziałbym, że istnieje 30-procentowa możliwość, że wojna zakończy się wkrótce, za mniej więcej 2 miesiące.

Q: Jakie masz informacje o rasach z Liry?
A: To trudne pytanie, ponieważ istnieje wiele informacji mówiących, że stamtąd pochodzą istoty humanoidalne. Ale to tylko jedno z głównych miejsc, gdzie pojawiły się te istoty.  Miejsce to jest faktycznie bardziej skoncentrowane na pochodzeniu aniołów, a nie tak bardzo na rasach ludzkich. Jedynym połączenie, między istotami humanoidalnymi a Orioniem jest ucieleśnienie anioła w ciele człowieka.

Q: Mam również pytanie o Mjanmę. Na południu i północy Mjanmy ma miejsce wiele przypadków handlu ludźmi. Czy Siły Światła wiedzą o tym i robią coś w tej sprawie?
A: Problem polega na tym, że wielu Reptilianów wcieliło się w ciała ludzkie, które nie zostały jeszcze oczyszczone. Dlatego proces ten trwa tak długo i nie został jeszcze rozwiązany.

Q: W wywiadzie z czerwca zeszłego roku wspomniałeś, że ramy czasowe między Wydarzeniem a rozbłyskiem słonecznym są bardzo krótkie, co zaskoczyło wielu ludzi. Ale w ostatniej aktualizacji powiedziałeś, że między tymi dwoma scenariuszami będzie dość długi okres. Jaka jest teraz perspektywa Sił Światła?
A: Sytuacja jest bardzo płynna. Zmienia się ciągle w zależności od okoliczności, zaangażowana jest w to wolna wola, która decyduje o wynikach. Ostatnio stwierdzono, że przyspieszona wersja nie będzie działać dobrze ze względu na wolną wolę populacji na powierzchni. Z tego powodu plan został rozszerzony aż do ostatecznego rozbłysku słonecznego. Ponownie, nie jest to ostateczna wersja, ale tylko aktualne zrozumienie, które może się ponownie zmienić. Jeśli Wydarzenie nastąpi bardzo szybko, rozumiemy, że ludzkość będzie mogła nacieszyć się wolnością, aby przygotować się do procesu wzniesienia i zrównoważonej galaktycznej superfali.

Q: Czy Siły Światła mogą regulować falę galaktyczną za pomocą swoich sfer Dysona?
A: Mogą ją regulować, ale nie mogą jej zatrzymać.

Patrick: Wspomniałeś, że gdy zakopujemy kamienie Cintamani w ziemi, zakotwiczają one istoty anielskie w tym obszarze. Co powiesz na temat trzymania kamienia i wzywania istot anielskich, czy możemy rzeczywiście w ten sposób wzmacniać i pracować na rzecz siatki planetarnej?
A: Dokładnie.

(Oto kilka specjalnych pytań i komentarzy Patricka na temat kamienia Cintamani)

Patrick: Gdy zakopujemy kamienie Cintamani w ziemi, zakotwiczają one istoty anielskie do planety, więc jeśli posiadacze kamieni Cintamani trzymają kamień i modlą się lub błogosławią planetę i ludzkość, czy aniołowie Cintamani usłyszą te modlitwy, i czy błogosławieństwa zostaną wysłane bezpośrednio do energetycznej siatki świetlnej planety?
Cobra: Dokładnie.

Spostrzeżenie Patricka (ten fragment został dodany po konferencji):

Mam nadzieję, że wielu ludzi zrozumie to, ponieważ bezpośredni kontakt ze złotem i faktyczne wysyłanie błogosławieństw i modlitwy to bardzo potężne sposoby pracy z siecią Cintamani, i myślę, że jest to teraz desperacko potrzebne, to jest to, co podpowiada mi intuicja, ponieważ to jeden z podstawowych powodów, dla których stworzyliśmy siatkę. Moja intuicja podpowiada mi, że kamienie Cintamani działają jako fizyczne kotwice, pozwalają więc tym istotom anielskim działać na płaszczyźnie fizycznej w sposób, w jaki nie mogły działać przed utworzeniem tej siatki. Teraz wszystko jest na swoim miejscu, te kamienie są umieszczone na wszystkich kontynentach, są w oceanach, są w świętych jaskiniach, i teraz mogą naprawdę mieć głęboki wpływ na tę rzeczywistość fizyczną. Jednak nadal potrzebują nas, abyśmy to zainicjowali, ponieważ mamy bezpośrednie połączenie z sytuacją na powierzchni, ponieważ pracujemy, żyjemy i oddychamy na powierzchni i oddziałujemy z populacją powierzchni.

Q: Siły Ciemności są w stanie operować anomaliami za pomocą swoich technologii, dlaczego Siły Światła nie mogą zrobić tego samego, aby zneutralizować ich efekt?
A: Technologie, których używają Siły Ciemności są inne. Są bardziej skoncentrowane i w jakiś sposób lepiej działają w obecności anomalii niż to, czym dysponują Siły Światła. Technologie Sił Światła mogą jednak działać lepiej w eterycznej przestrzeni kwantowej. Technologie, których używają Siły Ciemności zużywają zasoby z powierzchni planety, a ich statki kosmiczne i inne technologie mają bardzo niewielki odsetek używalności poza układem słonecznym.

Q: Moje zrozumienie jest takie, że po fizycznym przesunięciu biegunowym, na Ziemi zostaną ludzie chronieni na wyspach światła oraz część, która tu wróci. Jaką rolę będą pełnić te istoty?
A: Będą stabilizować energię planety, ponieważ ta energia po przesunięciu biegunowym będzie bardzo intensywna.

Q: Czy Siły Światła mogą bombardować wszystkich tych, którzy ukrywają się w swoich schronach?
A: Mamy trudną sytuację na powierzchni planety. Ukrywają się, bo boją się Sił Światła. Ale zaatakują nas później, jeśli Siły Światła ich teraz nie usuną.

Q: Jak wyglądają Archoni? Reinkarnują się w ciałach ludzkich, ale jak wyglądali przedtem?
A: Niektórzy z nich wyglądają jak węże, inni jak pająki, owady i inne zwierzęta.

Q: Jakie technologie lub metody powinniśmy używać do leczenia raka? Która jest najbardziej niezawodna, medycyna zachodnia czy wschodnia?
A: Nie chodzi o technologię, ale o oczyszczanie naszego pola energetycznego tak bardzo, jak to możliwe. Medytacja w celu wyrównania ze światłem jest korzystna. Trzeba znaleźć równowagę między technologią a pracą duchową. Kluczem jest równowaga między medycyną zachodnią a wschodnią.Zwycięstwo Światła!
Victory of the Light!

------------------------------------

Gdybyś chciał/chciała docenić moją pracę i wkład w wyzwolenie Ziemi, możesz wrzucić coś do skarbonki :)


Komentarze